Εκδήλωση προς τιμήν του Γιώργου Δάμπαση στον “ΙΑΝΟ” από το Ίδρυμα Βασίλη και Ελίζας Γουλανδρή. Στο πλάνο από αριστερά Ανδρέας Αντωνιάδης, Μιχάλης Τιβέριος και Κυριάκος Κουτσομάλλης Η αφίσα με το θίασο “Αλαλούμ” στην επιθεώρηση “Κάνε κουράγιο Ελλάδα μου” στο Ανοιχτό θέατρο της Άνδρου. Με τη γυναίκα του Λιλίκα Αντανασιώτη. Στο θέατρο της Χώρας Άνδρου Ασπασμοί προς τον παππού από τις εγγονές Χλόη και Λουίζα Με τον βραβευμένο στη Eurovision Johny Logan, σε έντυπο της εποχής Ανάμεσα σε δύο πανέμορφες λυρικές τραγουδίστριες από το καστ του ΒΑΦΤΙΣΤΙΚΟΥ. Αριστερά η Αμάντα Κριτσωτάκη και δεξιά η Ελεάννα Κωνσταντά. Βράβευση από τον Σύλλογο Αποφοίτων της Ιωνιδείου Σχολής Αγκαλιές με τη συνεργάτη του χορογράφο Ροδόπη Κούβαρη